Military Number of items: 35
1400037
30953
274
Military
Numismatics
1869. "Koronás Ezüst Érdemkereszt" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül, "[WILH.] KUNZ - WIEN X" gyártói jelzéssel T:2 apró zománchiány Hungary 1869. "Silver Merit Cross with the Crown" hallmarked Ag decoration without ribbon, with makers mark "[WILH.] KUNZ - WIEN X" on the ring C:XF tiny enamel missing NMK 222/223.
20 000 HUF
1397024
30954
274
Military
Numismatics
1873. "Hadiérem" Br katonai érdemérem mellszalag nélkül T:2 ph. Hungary 1873. "Military Medal" Br medal without ribbon C:XF edge error NMK 231.
1 000 HUF
1400592
30955
274
Military
Numismatics
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés mellszalaggal + 1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration with ribbon + 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with ribbon C:XF NMK 249;295.
3 600 HUF
1400087
30956
274
Military
Numismatics
1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag + Német Államok / Poroszország 1872-1918. "Harcos Érdemérem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalaggal, a kettő egy sárga-fekete mellszalaggal együtt összevarrva T:2-,2 Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gold plated Br decoration with ribbon + German States / Prussia 1872-1918. "Warrior Merit Medal (Krieger V...
5 000 HUF
1398532
30957
274
Military
Numismatics
1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül T:2- Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gold plated Br decoration without ribbon C:VF NMK 269.
1 000 HUF
1400075
30958
274
Military
Numismatics
1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül, aranyozás lekopott T:2- Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" gilt Br decoration without ribbon, gilding worn C:VF NMK 275
1 000 HUF
1400825
30959
274
30000
Military
Numismatics
1914-1918. "Arany Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, karikán csillag jelzéssel és "WILH. KUNZ - WIEN X" gyártói jelzéssel, sérült eredeti tokban T:2,2- kis zománchiba és patina Hungary 1914-1918. "Golden Merit Cross on a war ribbon" gilt, enamelled Br decoration with ribbon, with star mark and with "WILH. KUNZ - WIEN X" makers mark on the ...
30 000 HUF
1399982
30960
274
Military
Numismatics
1914. "Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 patina Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration without ribbon C:XF patina NMK 137.
1 000 HUF
1401518
30961
274
Military
Numismatics
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn + 1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés mellszalag nélkül, peremén "HMA 1918". Szign.: R. Placht T:2,3 NMK 137;329.
1 400 HUF
1400388
30962
274
17000
Military
Numismatics
1916. "Koronás Vas Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" Fe kitüntetés mellszalaggal + 1913-1918. "Katonai Legénységi Szolgálati Jel I. osztálya" Br kitüntetés mellszalaggal, a medalionban "XX" római számmal nem hozzávaló mellszalagon + 1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalaggal + 1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés peremen "BRONZ" beüté...
17 000 HUF
1400113
30963
274
Military
Numismatics
1916. "Károly - Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalag nélkül + 1929. "Magyar Háborús Emlékérem" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- ph.,fülnyom Hungary 1916. "Charles Troop Cross" zinc decoration without ribbon + 1929. "Hungarian Commemorative War Medal" silver plated Br decoration without ribbon C:XF,VF edge error, ear mark NMK 295;419
1 800 HUF
1396192
30964
274
Military
Numismatics
1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with ribbon C:XF NMK 295.
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035