Amerikai Egyesült Államok 1988. "Amerika az űrben - Fiatal asztronauták" Br emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (38mm) T:PP
USA 1988. "America in Space - Young Astronauts" bronze medallion in case with certificate (38mm) T:PP
Amerikai Egyesült Államok DN "Niagara vízesés - A világ csodái" jelzett ezüst plakett (25,63g/0.800/22x45mm) T:PP karc, ujjlenyomat, ph.
USA ND "The Niagara Falls, USA / Wonders of the World" hallmarked Ag plaque (25,63g/0.800/22x45mm) C:PP, scratch, fingeprint, edge error
Ausztrália ~1970. "James Cook kapitány utazásai - 1770. augusztus 21. Cook birtokba veszi Új Dél-Wales-t - Ceremónia III. György király nevében a Birtok szigeten" aranyozott Ag emlékérem, peremén jelzett (20,19g/0.925/39mm) T:PP ujjlenyomat, kis k.
Australia ~1970. "The Voyages of Captain James Cook - 21 August 1770 - Cook takes possesion of New South Wales - The ceremony in the name of King George at Possession Island" gilt Ag commemorative medal, marked at the edge (20,19g/0.925/39mm) T:PP fingerprint, small scratch
Ausztria DN "Ausztria Nemzeti Tanácsa és Szövetségi Tanácsa" aranyozott Br emlékérem (60mm) T:1-
Austria ND "National Council and Federal Council of Austria" gilt Br commemorative medallion (60mm) C:AU
Bulgária DN "Nyári Nemzetközi Zenei Fesztivál Várna" Br emlékérem tokban (75mm) T:2
Bulgaria ND "Summer International Music Festival - Varna" Br commemorative medal in case (75mm) C:XF
Csehszlovákia 1978. "Érme és Érem Múzeum / 650 éves a Körmöcbányai Verde" ezüstözött fém emlékérem. Szign.: C.I.Fodor (38mm) T:1- (PP)
Czechslovakia 1978. "Múzeum Mincí A Medaili / 650 Rokov Mesta Kremnice 1328-1978" silver plated metal medallion. Sign.: C.I.Fodor (38mm) C:AU (PP)
Csehszlovákia 1979. "Érme és Érem Múzeum / Szlovák nemzeti felkelés" ezüstözött fém emlékérem. Szign.: C.I.Fodor (38mm) T:1- (PP)
Czechslovakia 1979. "Múzeum Mincí A Medaili / Slovenské Narodne Povstaine" Ag medallion. Sign.: C.I.Fodor (38mm) C:AU (PP)
Csehszlovákia 1982. "Érme és Érem Múzeum / 90 éves a korona pénzrendszer" ezüstözött fém emlékérem. Szign.: C.I.Fodor (38mm) T:1- (PP)
Czechslovakia 1982. "Múzeum Mincí A Medaili / 90 Rokov Korunovej Meny 1892-1982" silver plated metal medallion. Sign.: C.I.Fodor (38mm) C:AU (PP)
Csehszlovákia 1980. "Érme és Érem Múzeum / 90 éves a Körmöcbányai Múzeum" ezüstözött fém emlékérem. Szign.: C.I.Fodor (38mm) T:1- (PP) apró ph.
Czechslovakia 1980. "Múzeum Mincí A Medaili / 90 Rokov Kremnického Múzea 1980" silver plated metal medallion. Sign.: C.I.Fodor (38mm) C:AU (PP) tiny edge error
Csehszlovákia DN "Klement Gottwald" Br emlékérem rögzítve dísztokban, a tokban még "VZKG (Vitkovice Vasmű)" zománcozott fém jelvény T:2 sérült tok
Czechoslovakia ND "Klement Gottwald" Br commemorative medallion fixed in case, with a "VZKG (Vitkovice Mining and Iron Corporation)" enamelled badge C:XF damaged case
Franciaország ~1899. "Le Nid (A fészek)" Br falra akasztható lemezplakett. Szign.: Daniel Dupuis (37x66mm) T:2,2-
France ~1899. "Le Nid (The Nest)" Br commemorative plate plaque with wall hanger. Sign.: Daniel Dupuis (37x66mm) C:XF,VF