Franciaország DN "Párizsi Pénzverde / Hadtörténeti Múzeum + Notre Dame" Cu turista zsetonok (2x) (34mm) T:2
France ND "Paris Mint / Military History Museum + Notre Dame" Cu tourist token (2x) (34mm) C:XF
Izrael 1979. "50 éves az Izraeli Zsidó Szövetség" peremen jelzett, számozott Br emlékérem (59mm) T:1-
Israel 1979. "Jewish Agency for Israel Jubilee 1929-1979" on the edge hallmarked, numbered Br commemorative medallion (59mm) C:AU
Izrael ~1987. "Az 1967-es arab-izraeli háború 20 éves évfordulójára - Dayan és Rabin" ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:2
Israel ~1987. "20th Anniversary of the Arab-Israeli War of 1967 - Dayan and Rabin" dilver plated Br commemorative medallion (60mm) C:XF
Izrael ~1996. "Jeruzsálem" peremen jelzett, számozott Ag emlékérem (62,53g/50mm) T:PP felületi karc
Israel ~1996. "Jerusalem" on the edge hallmarked, numbered Ag commemorative medallion (62,53g/50mm) C:PP slightly scratched
Izrael DN "WIZO - Cionista Nők Nemzetközi Szervezete" aranyozott fém emlékérem (60mm) T:2 ragasztónyom
Israel ND "WIZO - Women's International Zionist Organization" gilt metal commemorative medallion (70mm) C:AU gluemark
NDK / Lipcse 1982. "Nemzetközi Könyvművészeti Kiállítás" Br emlékérem eredeti tokban (50mm) T:1
GDR / Leipzig 1982. "International Book Art Exhibition" Br commemorative medallion in original case (50mm) C:UNC
NDK ND "A téli sportokban elért jó teljesítményért / FDGB" porcelán emlékérem eredeti dísztokban (62mm) T:1-
GDR ND "Für gute Leistungen im Wintersport / FDGB" porcelain commemorative medallion in original case (62mm) C:AU
NSZK 1988. "Patrona Bavariae 1868-1988 / Alfred Dick" jelzett Ag emlékérem dísztokban (8g/0.999/26mm) T:2(PP)
FRG 1988. "Patrona Bavariae 1868-1988 / Alfred Dick" hallmarked Ag commemorative medallion in case (8g/0.999/26mm) C:XF(PP)