11136. 274. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 400 HUF
0 HUF
3 db bólogatós porcelán figura (2 kutya, 1 macska), köztük 2 db Aquincumi, kézzel festettek, jelzettek, sérültek, különböző méretben
Photo of the item taken by : ttg