28 000 HUF
72,54 EUR, 80,00 USD
cca 1900 Tausek Ferencz Budapest 5+1 db. Milléniumi-emlék 1896 tányér, matricás, jelzett, kopásokkal, és lepatanásokkal, d: 20 cm., d: 23 cm.