11346. 274. Closed Online auction Flea Market
1 000 HUF
0 HUF
1936 Erdélyi Szépmíves Céh zománc címere, képkeretben, némi kopással, pici sérülésekkel, 3x3 cm, képkeret: 11x8 cm.
Photo of the item taken by : vörös_iván