11533. 274. Closed Online auction Flea Market
1 000 HUF
19
0 HUF
Hal alakú szalvétatartó, fém, jelzett (Modello Depositato), kopással, az egyik oldalán némi sérüléssel,10x23 cm.
Photo of the item taken by : ttg