11210. 274. Closed Online auction Glass-objects
3 000 HUF
0 HUF
Kobaltkék anyagában színezett hamutartó, aranyozott virágmintás díszítéssel, kis sérülésekkel, d: 12 cm, m: 3,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván