10037. 274. Closed Online auction Paintings and graphics
1 000 HUF
11
0 HUF
Boldizsár István (1897-1984): In memoriam Congressus Eucharistici XXXIV, Budapestini anno Domini MDCCCCXXXVIII, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 37×54,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván