10065. 274. Closed Online auction Paintings and graphics
1 000 HUF
0 HUF
Gácsi Mihály (1926-1987): Alkony, színezett linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 25,5×34,5 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor