1 200 HUF
Minajev, E. M. - Fortinszkij, S. P.: Ex libris. Moszkva, 1970, Knyiga. Számos illusztrációval. Galambos Ferenc (1910-1988) irodalomtörténész, ex libris szakértőnek szóló dedikációval. Vászonkötésben, kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban.