10202. 274. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF
9
0 HUF
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből, algrafia, papír, jelzett az algrafián, üvegezett keretben, 24,5×18,5 cm
Photo of the item taken by : ttg