2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
1914 A budapesti szegezőmunkások árszabálya. Kiadja a budapesti épület- és szegezőlakatosok szervezőbizottsága. Bp., Világosság. Kopott, foltos vászonkötésben, 32 p.