Ricordo di Roma. Parte I. 32 Vedute. Képes leporelló Róma városáról, látképekkel, négynyelvű leírásokkal. A borítója kopottas. / Pictures about Rome with pull-out leporello, in four languages.
Fliegende Blatter XXXIV. N. 809-834. München, é.n., Braun & Schneider, 208 p. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés. Gazdagon illusztrált, német nyelvű, humoros kiadvány. A borítója kopott. A lapok néhol foltosak. A lapok meglazultak a 106+111 p. között. / Linen-binding, in german language. The cover is worn, with some spotties. The pages are getting out between 106-111 p.
1903 Szecessziós díszítésű bécsi táncrend bőrkötésben, használatlan, kis ceruzával, jó állapotban // Tanzordnung aus die Blumensäle der k.u.k. Gartenbau-Gesellschaft, Wien I. Parkring 9. // Art Nouveau dance-schedule 5×11 cm
1905 A budapesti Sokol egylet szecessziós dombornyomott díszítésű használatlan táncrendje, kis ceruzával, jó állapotban // tanecni porad, Telocvicna jednota Sokol v Budapesti // embossed Art Nouveau dance-schedule 6×14 cm
1905 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű, dombornyomott egészvászon kötés, aranyozott lapélekkel. A borítója kopottas.
1906-1937 A Zászlónk című ifjúsági lap IV. és VI. évfolyamának két száma + a Paulai Szent Vincéről Nevezett Irgalmas Nővérek vezetése alatt álló Szent Lujza Intézet értesítője