Printed Materials

Number of items: 313

12870.

2 000 HUF
5,18
5,71

Fliegende Blatter XXXIV. N. 809-834. München, é.n., Braun & Schneider, 208 p. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés. Gazdagon illusztrált, német nyelvű, humoros kiadvány. A borítója kopott. A lapok néhol foltosak. A lapok meglazultak a 106+111 p. között. /  Linen-binding, in german language. The cover is worn, with some spotties. The pages are getting out between 106-111 p.
12871.

4 000 HUF
10,36
11,43

cca 1900-1940 A Pataki-féle képes tanórarend 4. és 11. száma (Magyar népviseletek; Haza és szabadság), jó állapotban
12872.

1 000 HUF
2,59
2,86

1900 Huszadik század. Társadalomtudományi Szemle. Szerk.:dr. Gratz Gusztáv. I. évf. I. kötet. jan-jul. Bp., Pesti Könyvnyomda. pp.:487, félvászon kötésben.
12873.

1 600 HUF
4,15
4,57

cca 1900 Divald Károly: Budapest Lánchíd és a Ferencz József tér. Óriás levelezőlap 34x26 cm Sarokhibákkal
12874.

3 000 HUF
7,77
8,57

1903 Szecessziós díszítésű bécsi táncrend bőrkötésben, használatlan, kis ceruzával, jó állapotban  // Tanzordnung aus die Blumensäle der k.u.k. Gartenbau-Gesellschaft, Wien I. Parkring 9. // Art Nouveau dance-schedule 5×11 cm
12876.

20 000 HUF
51,81
57,14

1903 Czibakházai Motor-Malom Részvénytársaság könyvecskéje, értéke 20 korona, 16x10cm Kissé megviselt
12877.

1 200 HUF
3,11
3,43

cca 1905-40 Vegyes litho szentkép tétel, 9db, 9x5cm és 12x6cm
12878.

1 200 HUF
3,11
3,43

1905 A budapesti Sokol egylet szecessziós dombornyomott díszítésű használatlan táncrendje, kis ceruzával, jó állapotban  // tanecni porad, Telocvicna jednota Sokol v Budapesti // embossed Art Nouveau dance-schedule 6×14 cm
12879.

14 000 HUF
36,27
40,00

cca 1905 Léderer Samu budapesti cukrásztelepe, reklámlap / old advertising card of a Hungarian confectionery 15×13 cm
12880.

3 800 HUF
9,84
10,86

1905 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű, dombornyomott egészvászon kötés, aranyozott lapélekkel. A borítója kopottas.
12881.

3 000 HUF
7,77
8,57

1906-1937 A Zászlónk című ifjúsági lap IV. és VI. évfolyamának két száma + a Paulai Szent Vincéről Nevezett Irgalmas Nővérek vezetése alatt álló Szent Lujza Intézet értesítője
12882.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF