12658. 274. Closed Online auction Scout
1 000 HUF
21
0 HUF
Cserkészkés, solingeni acéllal, bakelit nyéllel, erősen kopottas fém tokkal, és sérült bőr szíjjal, a nyélen hiánnyal, jelzett, h: 23 cm.
Photo of the item taken by : vörös_iván