13086.
275. Closed Online auction
Books: Mountaineering and winter sports
2 000 HUF
Gmelch, Joseph: Der Glossglockner. Stuttgart - Lipcse, 1906, Deutsche Verlags-Anstalt (Alpine Gipfelführer 8.). Szövegközti térképekkel, fekete-fehér fényképekkel. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.