13085.
275. Closed Online auction
Books: Mountaineering and winter sports
2 000 HUF
Niepmann, [Luise]: Der Ortler. Stuttgart - Lipcse, 1905, Deutsche Verlags-Anstalt (Alpine Gipfelführer 3.). Szövegközti térképpel, fekete-fehér fényképekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.