Books: Other rarities Number of items: 374
1403696
13540
275
50000
Other collectibles
Dugonics András (1740-1818): Etelka I-II. Pozsony és Kassa, 1805, Füskúti Landerer Mihály, 1 t.+6+484+4 p.; 1 t.+494+4 p. Harmadik, és életemben utolsó Ki-adás. Korabeli aranyozott félbőr kötés, márványozott lapélekkel, a könyvek elején A. Tischler rézmetszetű címképeivel. Az I. könyvben egy kezdő, egy záró dísszel, és négy rézmetszetű vignettával. Az I. könyv címképe, és címlapja 1788-as első ki...
50 000 HUF
1403738
13541
275
26000
Other collectibles
Boetzius: Anitzius Manlius Torkvátus Szeverinus - - V. Könyvei a' Filosofiának, vagy-is Böltseségnek Vigasztalásáról, mellyeket Magyarra forditott Jésus Társaságának Papja Illei János és most az elö-járói engedelmébül nagyságos Orczy úrnak báró Orczy Lőrintznek ditséretes költségével ki-nyomtattatott.Kassa, 1766. Az Academiai Bötükkel. Kopott egészbőr kötésben
26 000 HUF
1405579
13542
275
Other collectibles
4 000 HUF
1402842
13543
275
Other collectibles
József Attila: Költészet és nemzet. Dokumentum Könyvek. (József Attila hátrahagyott írásai közül Sándor Pál válogatta), Illusztrált kiadó papír kötéseben
5 000 HUF
1402775
13544
275
Other collectibles
Szabó Dezső: A forradalmas Ady. Budapest, 1919, A Táltos Kiadása. Táltos Könyvtár 11. szám. Kiadói papír kötésben
2 400 HUF
1408325
13545
275
Other collectibles
1 800 HUF
1402797
13546
275
Other collectibles
Faludy György: Börtönversek 1950-53 (Az ávó pincéjében és Recsken). Szerző által dedikált példány! Budapest, 1989, Magyar Világ Kiadó. Kiadói karton köütéseben
5 000 HUF
1402772
13547
275
Other collectibles
Szabó Lőrinc: Fény, fény, fény. Versek. Budapest, 1926, Kultura R.-T. Félvászon kötéseben
3 000 HUF
1404339
13548
275
3200
Other collectibles
Gyóni Géza: Lengyel mezőkön, tábortűz mellett. Bp., 1915, Országos Hadsegélyező Bizottság. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
3 200 HUF
1404333
13549
275
2200
Other collectibles
Gyóni Géza: Élet szeretője. Versek 1909-1914. Bp., 1918, Athenaeum. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
2 200 HUF
1403945
13550
275
Other collectibles
Füst Milán válogatott versei. Füst Milán Munkáinak Gyűjteményes Kiadása. Budapest, én. (1934), Nyugat-kiadás, 157 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Megviselt állapotban. A borítója foltos, viseltes. A könyvtest elvált a borítótól. A címlapon névbejegyzés. A lapok foltosak. A hátsó előzéklap szakadt, hiányos.
3 000 HUF
1403931
13551
275
Other collectibles
Csokonai Vitéz Mihály Összes Művei I-II. Életrajzzal ellátta Dr. Horváth Cyrill. Budapest, én., Magyar Könyvkiadó Intézet. Kiadói festett egészvászon kötés. A gerince picit sérült, és fakó.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035