4 400 HUF
11,40 EUR, 12,57 USD
Budapesti Ujságírók Egyesülete Almanachja 1912. Bp. 1912, Nyugat. 368 p. A kötést és az előzéklapokat Kozma Lajos rajzolta. Aranyozott kiadói, szecessziós egészvászon-kötésben. A kötetben többek között Ady Endre, Csáth Géza, Kaffka Margit, Móricz Zsigmond, Karinthy Frigyes, Kosztolányi Dezső és Krúdy Gyula művei találhatók. Kopottas-foltos, nedvességtől kifakult egészvászon-kötésben.