1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Donászy Ferencz: Egy magyar diák élete Mátyás király korában. Nagyapa Könyvtárából. Budapest, 1990, Mentor Mont Kiadó, 215 p. 1913-as kiadás reprintje. 584. számozott példány. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon, kopottas papír tokban.