26 000 HUF
67,36 EUR, 74,29 USD
Élő Könyvek: Magyar Klasszikusok 1-60. Nem teljes, a 18.,19. kötetek hiányoznak. Budapest, é.n., Kisfaludy-Társaság - Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Változó, többnyire kopottas, de alapvetően jó állapotban.