4 200 HUF
10,88 EUR, 12,00 USD
Eötvös Károly: A nagy per I-III. Eötvös Károly Munkái XI. Második kiadás. Budapest, 1905, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt., 333+332+323 p. Kiadói aranyozott némileg kopottas egészvászon kötés, festett lapélekkel.