1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Id. Dumas Sándor: Gróf Monte Cristo I-IV. Fordította Harsányi Kálmán. Budapest, én., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója kopott, sérült, ragasztott. A címlapokon tulajdonosi névbejegyzéssel.