2 000 HUF
Kós Károly: Erdély. Kulturtörténeti vázlat. Kolozsvár, É.N., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kiadás, 88 p.+ 60 darab egészoldalas fekete-fehér és színes illusztrációval. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. A kötése némileg sérült.