1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Madách Imre válogatott munkái. Bevezetéssel ellátta Palágyi Menyhért. Zichy Mihály képeivel. Remekírók Képes Könyvtára. Budapest, é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), 332 p. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek, jó állapotban.