4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Magyar Írómesterek. A Petőfi Társaság Jubiláris Könyvei, 10 kötet (Költemények, Elbeszélések, Tanulmányok, Csathó Kálmán, Lampérth Géza, Farkas Pál, Surányi Miklós, Lázár István, Pekár Gyula, Heczeg Ferenc.) Budapest, 1926, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott félbőr kötésben. Néhol kopottas, egy kötet gerince sérült.