800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Pitigrilli: Kokain. Fordította: Gáspár Miklós. Budapest, 1933, Nova Irodalmi Intézet, 237 p. Kiadói egészvászon kötés. A borítója kopottas. A kötése meglazult.