8 000 HUF
Verne Gyula: Utazás a Föld központja felé. Fordította Beőthy Leo. Budapest, 1907, Franklin-Társulat, 336p. Második kiadás. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, egész oldalas fekete-fehér illusztrációkkal. A borítója kopottas, a kötése laza. Az elülső kötéstábla belsején címke nyomaival. A címlapon tulajdonosi névbélyegzővel. Egy-két lap foltos.