https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 374
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
853540
13757
275
0
9000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Vörösmarty Mihály összes munkái. Rendezte és jegyzetekkel kisérte Gyulai Pál. Teljes kiadás. 2-8. kötetek. Bp., 1884-1885 Méhner. Aranyozott gerincű, sérült félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel. A kötések megviselt állapotban, de belül jó állapotú
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
1224081
13758
275
0
1800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Boruth Elemér: Költemények. Bp., 1887, Aigner Lajos. 235 p. Korabeli aranyozott, a gerincén sérült félvászonkötésben. Ritka kiadvány.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1342905
13759
275
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Góth Endre dr.: Vitaminok és hormonok. 178 ábrával és 15 táblázattal. Budapest, 1943, Novák. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, kissé ázott fedőborítóval
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1342899
13760
275
0
4000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Ernyes Mihály: A magyar rendőrség története. I. Budapest, 2002, Belügyminisztérium. Kiadói műbőr kötésben
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1198471
13761
275
0
22000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Révai Nagy lexikona I-XXI. kötet, pótkötettel Teljes!, 1992-es hasonmás kiadás, egészvászon borítóban, szép állapotban!
Starting price:
22 000 HUF
1291845
13762
275
0
2400
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Baloghy Mária: Lányok könyve. Bp., é.n., Athenaeum. Benedek Kata 190 rajzával. 274 p. Kiadói illusztrált félvászonkötésben.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
1296981
13763
275
0
4400
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Budapesti Ujságírók Egyesülete Almanachja 1912. Bp. 1912, Nyugat. 368 p. A kötést és az előzéklapokat Kozma Lajos rajzolta. Aranyozott kiadói, szecessziós egészvászon-kötésben. A kötetben többek között Ady Endre, Csáth Géza, Kaffka Margit, Móricz Zsigmond, Karinthy Frigyes, Kosztolányi Dezső és Krúdy Gyula művei találhatók. Kopottas-foltos, nedvességtől kifakult egészvászon-kötésben.
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
1291414
13764
275
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
1
W. La Varre: Kincsvadászat Dél-Amerikában. Bp., é.n., Dr. Szabó (Légrády) 219 p. Kiadói félvászonkötésben. Gerincén apró sérüléssel.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1290698
13765
275
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Nordau Miksa: Konvencionális Hazugságok modern kulturéletünkben. Ford. Doktor Sándor. Bp. 1913, Politzer. 390 p. A kiadói papírborító hiányzik, a címlap alsó sarka hiányos. A gerincén ragasztócsíkkal rögzítve.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1288735
13766
275
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászonkötésben, kissé szakadt borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1289054
13767
275
0
1800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Dormándi László (szerk.): Kis enciklopédia - A tudományok és művészetek összefoglalása. Bp., é.n., Pantheon. 710 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
Starting price:
1 800 HUF
1289091
13768
275
0
3600
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Franz Blei: Die Sitten des Rokoko. München, 1921, Müller. XVI+453 p. 36 t. Kiadói sérült félbőrkötésben. / Half-leather bound, brittled, damaged full gilt spine.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment