Number of items: 374

Nagy Endre: Erdély fia. Budapest, é.n., Légrády Testvérek. Az Érdekes Újság Könyvei. Kiadói félvászon kötés. A gerince picit kopott.
13817.

1 000 HUF
2,59
2,86

Kúnos Ignác: Mosolygó Napkelet: hodzsa-strófák, török tréfák. Bp., [1930], Szőllősi. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13818.

1 000 HUF
2,59
2,86

13819.

15 000 HUF
38,86
42,86

13820.

10 000 HUF
25,91
28,57

13821.

4 000 HUF
10,36
11,43

13822.

4 000 HUF
10,36
11,43

13823.

3 600 HUF
9,33
10,29

Krúdy Gyula: Szindbád. A feltámadás. Budapest, 1916, Singer és Wolfner, 155 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés.
13824.

3 000 HUF
7,77
8,57

Karinthy Frigyes: Heuréka. Budapest, 1927, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt.,186 p. Kiadói egészvászon kötés. Ex Libris bélyegzővel. Első Kiadás!
13825.

2 000 HUF
5,18
5,71

13826.

4 000 HUF
10,36
11,43

13827.

3 000 HUF
7,77
8,57

13828.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF