Gellért Lajos: Elajándékozott évek. Bp., 1943, Biró. 1 t. 188 p. Divéky József fametszetű illusztrációival. 1000 számozottból a 622. sz. példány. Kiadói nedvességtől hullámos papírkötésben.
Ráth-Végh István: A házasság regényes életrajza. Bp., 1942, Cserépfalvi. 233 p. Kiadói, kissé sérült papírkötésben, illusztrált borítóval. Első kiadás!
Oz Almog: Colors of War / Camouflage. Wien, 2004, Jüdisches Museum - Hofmobiliendepot - Möbel Museum. Kiadói papírkötés. Német nyelven. / Paperbinding, in german language.
Horváth Béla: Részvét lapjai a szépirodalom és történelem köréből. Kiadta Horváth Döme. Kecskemét, 1865, Szilády Károly. Szecessziós kiadói egészvászon kötésben.
[Reményik Sándor]: Végvári versek. Hangok a végekről. 1918-1921. Budapest, 1921, Kertész József Könyvnyomdája, 119 p. Első kiadás! Átkötött félvászon kötés. Volt könyvtári példány. A borítója kopottas.