Szabó Dezső: Feltámadás Makucskán. Budapest, én. (1932), Saturnus Könyvkiadó Vállalat, 128 p. Első Kiadás. Kiadói papírkötés. A címlapon és a borítón ceruzás firkával. Az utolsó két lap összeragadt, sérült.
Goethe Drámai Műveiből. Faust. Fordította Dóczi Lajos. Iphigenia Taurisban. Fordította Csengeri János. Remekírók Képes Könyvtára. Budapest, é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), 330 p. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek, jó állapotban.
Madách Imre válogatott munkái. Bevezetéssel ellátta Palágyi Menyhért. Zichy Mihály képeivel. Remekírók Képes Könyvtára. Budapest, é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), 332 p. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek, jó állapotban.
Goethe Faust. Fordította Dóczi Lajos. Iphigenia Taurisban. Fordította Csengeri János. Budapest, é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Kiadói picit kopott aranyozott, festett egészvászon kötés.
Balla Ignác: Két kis Ludas Matyi. Budapest, én. (1932), Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt., 158 p. Kiadói kissé szakadt papírkötés. Rajzokkal illusztrálva. A Tolnai Világlap karácsonyi számának díjtalan melléklete.
Machiavelli - Nagy Frigyes: A fejedelemről. Kiválogatta, fordította, és a bevezetést írta: Juhász Vilmos. Officina Könyvtár. Budapest, 1942, Officina Nyomda és Kiadóvállalat, 127 p. Kiadói kemény papírkötés.
Fejtő Ferenc: Erasmus avagy beszélgetés a humanizmusról. Budapest, 1936, Cserépfalvi Kiadás, 27 p. Különnyomat a Szép Szó 8-9. számából. Kiadói tűzött papírkötés. Foltos.