Number of items: 374

Szabó Dezső: Feltámadás Makucskán. Budapest, én. (1932), Saturnus Könyvkiadó Vállalat, 128 p. Első Kiadás. Kiadói papírkötés. A címlapon és a borítón ceruzás firkával. Az utolsó két lap összeragadt, sérült.
13588.

1 000 HUF
2,59
2,86

Szűcs Sándor: Pusztai Krónika. Budapest, 1946, Misztófalusi. Kiadói félvászon kötés. Szövegközti rajzokkal illusztrálva. A kötése sérült.
13589.

2 000 HUF
5,18
5,71

Kiszely Mária: A turániak. Budapest, 1944, Bárd Ferenc és Fia, 431 p. Kiadói picit kopott félvászon kötés.
13590.

2 000 HUF
5,18
5,71

Faragó Ede: Ősök öröksége. Bp., é. n., Franklin Társulat. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13591.

2 000 HUF
5,18
5,71

Sebők László (szerk.): Magyar neve? Határokon túli helységnév-szótár. Budapest, 1990, Aranylapok. Kiadói karton kötésben
13592.

1 200 HUF
3,11
3,43

Goethe Drámai Műveiből. Faust. Fordította Dóczi Lajos. Iphigenia Taurisban. Fordította Csengeri János. Remekírók Képes Könyvtára. Budapest, é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), 330 p. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek, jó állapotban.
13593.

1 000 HUF
2,59
2,86

Madách Imre válogatott munkái. Bevezetéssel ellátta Palágyi Menyhért. Zichy Mihály képeivel. Remekírók Képes Könyvtára. Budapest, é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), 332 p. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek, jó állapotban.
13594.

1 000 HUF
2,59
2,86

Goethe Faust. Fordította Dóczi Lajos. Iphigenia Taurisban. Fordította Csengeri János. Budapest, é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Kiadói picit kopott aranyozott, festett egészvászon kötés.
13595.

1 400 HUF
3,63
4,00

Balla Ignác: Két kis Ludas Matyi. Budapest, én. (1932), Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt., 158 p. Kiadói kissé szakadt papírkötés. Rajzokkal illusztrálva. A Tolnai Világlap karácsonyi számának díjtalan melléklete.
13596.

2 000 HUF
5,18
5,71

Machiavelli - Nagy Frigyes: A fejedelemről. Kiválogatta, fordította, és a bevezetést írta: Juhász Vilmos. Officina Könyvtár. Budapest, 1942, Officina Nyomda és Kiadóvállalat, 127 p. Kiadói kemény papírkötés.
13597.

2 000 HUF
5,18
5,71

Fejtő Ferenc: Erasmus avagy beszélgetés a humanizmusról. Budapest, 1936, Cserépfalvi Kiadás, 27 p. Különnyomat a Szép Szó 8-9. számából. Kiadói tűzött papírkötés. Foltos.
13598.

2 000 HUF
5,18
5,71

Nyírő József 5db-os tétel: Havasok könyve, Kopjafák, Isten igájában, Uz Bence, Az én népem. Budapest, 1935-36, Révai.  Kiadói hallina kötésben
13599.

8 000 HUF
20,73
22,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF