Nagy Márton: Szűcsipari szakkönyv. Debrecen, 1942, Tiszántúli Könyv- és Lapkiadó Rt. Részben elváló, kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Gyökér István, dr. Kubinszky Mihály: Képek a régi magyar vasutakról és vonatokról. Pictures of Old Hungarian Railways and Trains. Bilder von alten ungarischen Eisenbahnen und Zügen. Vasúthistória Könyvek. Budapest, 1991, Közlekedési Dokumentációs Vállalat, 159 p. Kiadói papírkötés.
Jakus Kálmán, Király Dezső: Téli tréning és svédtorna. Kézikönyv. Budapest, szerzői kiadás, 147 p. + 2 t. Papírkötés, 190 ábrával, jó állapotban, számos magyar sportszer-reklámmal
Dr. Faller Jenő: Jó szerencsét!. Események, képek a bányászat múltjából. Budapest, 1975, Műszaki Könyvkiadó, 169 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Megjelent a 25. magyar Bányász-nap emlékezetére, a Magyar Szénbányászati Tröszt patronálásában.
Mészáros Ottó (szerk.): A shoddytól a treviráig. A százéves gyapjúmosó és szövőgyár története. 1868-1968. Budapest, 1968, Gyapjúmosó és Szövőgyár. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírtokban.
Fritz Seitz: Das Bastelbuch. Ein Wegweiser für jung, und alt in Handfertigkeit, Spiel und Arbeit. VI. Stuttgart, é.n., Franckh'sche Verlagshandlung, 4+192 p. Kiadói félvászon kötés, német nyelven. Számos szövegközti képpel és ábrával illusztrálva. Ex libris bélyegzővel. A borítója maszatos, kopott. / Half-cloth binding, in german language. The cover is little bit spotty and worn.
Das Bastelbuch. Ein Wegweiser für jung, und alt in Handfertigkeit, Spiel und Arbeit. V. Stuttgart, é.n., Franckh'sche Verlagshandlung, 4+192 p. Kiadói félvászon kötés, német nyelven. Számos szövegközti képpel és ábrával illusztrálva. Ex libris bélyegzővel. A borítója maszatos, kopott. / Half-cloth binding, in german language. The cover is little bit spotty and worn.
Fritz Seitz: Das Bastelbuch. Ein Wegweiser für jung, und alt in Handfertigkeit, Spiel und Arbeit. II. Stuttgart, 1922, Franckh'sche Verlagshandlung, 4+208 p. Kiadói félvászon kötés, német nyelven. Számos szövegközti képpel és ábrával illusztrálva. A borítója maszatos, kopott. / Half-cloth binding, in german language. The cover is little bit spotty and worn.
Perl Sándor: A textilipar. III. kötet. A fonalak szövése, előkészítése, kötéstan, szövés. 312 ábrával. Műszaki Könyvtár. Budapest, é.n., Népszava. Kiadói papírkötésben.