13340.
275. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Durkheim Emil: A szociológia módszere. Fordította és előszóval ellátta Balla Antal. Második kiadás. Kultúra és Tudomány. Budapest, é.n., Franklin Társulat, 198 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés.