13347.
275. Closed Online auction
Books: Science and technology
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Gyógyszerek és gyógyítás. Szerk.: Issekutz Béla. 2. köt. Budapest, 1941, Eggenberger - Rényi Károly, 776 p. Kopottas kiadói egészvászon kötés.