13342.
275. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
H. G. Wells: A nagy katasztrófa 1912-1920. Fordította Tonelli Sándor. Kultúra és Tudomány. Budapest, 1922, Franklin-Társulat, 159 p. Kiadói némileg foltos aranyozott egészvászon kötés.