13420.
275. Closed Online auction
Books: Science and technology
2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Zigány Ferenc: Ábrázoló geometria. Bp., 1964, Tankönyvkiadó Vállalat. A szerző dedikációjával. Kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.