Rédei György (szerk.): UVATERV Műszaki Közlemények 1976/2. Budapest, 1976, UVATERV, 110 p. Számos képpel, térképpel, ábrával illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés. A borítója maszatos.
Kobatsch, Rudolf: Wegweiser durch die Wirtschaftsverhältnisse von Österreich. Berlin, [1913], Welt-Reise Verlag (Volkswirtschaftliche Reiseführer 4.). Vászonkötésben, jó állapotban.
Dr. Albert Hoffa - Dr. Rudolf Grashey: Atlas und Grundriss Verabandlehre für Studierende und Aerzte. Lehmann's Medizinische Handatlanten XIII. München, 1910, J. F. Lehmanns. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon. Számos képpel illusztrálva. Német nyelvű egészségügyi tankönyv. / Linen binding, with lot of illustrations, fourth edition, in german language.
Dr. Franz von Toula: Lehrbuch der geologie. Ein leitfaden für studierende. Wien-Leipzig, 1918, Alred Hölder. Harmadik kiadás. Félbőr kötés. Számos képpel, térképpel illusztrálva. Német nyelvű geológiai tankönyv./ Textbook of geology, half-leather binding, with lot of pictures and some maps, in german language.
Pongrácz Árpád: A kozmetikus kézikönyve. Ipari Szakkönyvtár 21-22. Bp., 1937, Az Ipari Tanfolyamok Országos vezetősége. Kissé viseltes félvászon kötésben.
Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei II-IV. Kötet. (Az I. kötet hiányzik.) Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei és a fémek technológiája II. kötet: A külső erők hatása a szilárd anyagok mechanikai tulajdonságaira. Második, bővített kiadás. Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei és a fa anyagának technológiája III. kötet: A belső és k...