Bossányi Béla: Der Winter- und Sommer-Kurort Sct.-Lukasbad. Heisse und laue Schwefelthermen zum Gebrauche für Aerzte und Kranke. Budapest, é.n. (1905), Pátria Nyomdai Rt., III+166+18 tábla színes és fekete-fehér képmelléklettel. Kiadói egészvászon kötés, szövegközti képekkel illusztrált. Bosányi Béla: Szt. Lukácsfürdő, német nyelven. A címlapja hiányzik. A borítója kopott, foltos. / Linen-binding...
Mosdóssy Imre: Hullámzó Balaton. Utazások Nagymagyarországon. Budapest, 1917, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 99 p. Kiadói fűzött keménypapírkötés. Szövegközti fekete-fehér képekkel. Megviselt állapotban.
Porzó (Ágai Adolf): Utazás Pestről Budapestre 1843-1907. Rajzok és emlékek a magyar főváros utolsó 65 esztendejéből. Bp., 1912, Pallas. Sérült gerincű, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
The Danube. A Duna. Budapest, én., Magyar Királyi Folyam-és Tengerhajózási Rt, 146 p.+ 2 térképmelléklettel. Kiadói papírkötés. Angol nyelven. / Paperbinding, in english language. Megviselt állapotban.
Dr. Dalmady Zoltán: A turistaság egészségtana. Dr. Zsitvay Tibor előszavával. Szövetségi Túravezetők Könyvtára 1. füzet. Budapest, 1934, Magyar Turista Szövetség. Kiadói tűzött papírkötés. Intézményi bélyegzővel.
Nitrai fejfák. Nitra, 1940, Dr. Faith Fülöp, (Lőwy Antal Fiai nyomdája, Nitra), 45 p.+ 9 t. A borítót és a címoldalt Massányi Ödön készítette. Kiadói papírkötés. A borító és a lapok foltosak. A kötése sérült, pár lap szakadt. Ritka!
Nitra Arany Könyve. Nitra, 1940, Dr. Faith Fülöp,(Lőwy Antal Fiai nyomdája, Nitra), 62+23 p. Kiadói papírkötés. A borítót Massányi Ödön, A címlapot Slamka Lajos készítette. A borítója foltos, szakadt. A lapok ázottak. Ritka!
Nitra Lelke. Nitra, 1940, Dr. Faith Fülöp, (Lőwy Antal Fiai nyomdája, Nitra), 48 p.+20 t. A borítót Slamka Lajos, a címoldalt Massányi Ödön készítette. Kiadói papírkötés. A borító és a lapok foltosak. Ritka!