6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
Cholnoky Jenő: A Föld és élete I-VI. kötet. Gazdag képanyaggal. Kiadói egységes egészvászon sorozat kötés. 6 színes térkép melléklettel. Picit kopott, a VI. kötetből a Magyarország térkép hiányzik. Ezt leszámítva jó állapotban.