3 000 HUF
Erdély lelke. A hazatért Erdély nagy, képes emlékalbuma. Szerkesztette Ignácz Rózsa. A bevezetést írta Zilahy Lajos. Budapest, 1940, Dante Könyvkiadó. Kiadói kopottas félvászonkötésben. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Jó állapotban.