14 000 HUF
36,27 EUR, 40,00 USD
Karl Baedeker: Österreich-Ungarn nebst Cetinje, Belgrad, Bukarest. Handbuch für reisende. Leipzig,1910, Karl Baedeker, XXII+16+578 p. 28. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borító kopott, sérült. Egy térkép az elejéről hiányzik. / Cloth binding, in german language. Twenty-eighth edition. The cover is and worn. One map lost.