1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Mungo Park: A Gambiától a Nigerig. Fordította: Halász Gyula. Világjárok. Utazások és Kalandorok. Budapest, é.n., Franklin-Társulat, 143 p. Kiadói egészvászon kötés. Számos fekete-fehér képpel és két térképpel. A borítója foltos, kopott.