12966. 275. Closed Online auction Books: Travelling, cities
2 000 HUF
0 HUF
Porzó (Ágai Adolf): Utazás Pestről Budapestre 1843-1907. Rajzok és emlékek a magyar főváros utolsó 65 esztendejéből. Bp., 1912, Pallas. Sérült gerincű, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor