2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben. Halász Gyula, Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Lampel R. Kissé kopottas díszes aranyozott kiadói egészvászon kötésben