2 000 HUF
Strauss Frigyes: Dsiggi-dsiggi. Parcus Leó kalandjai a boliviai őserdőkben. Fordította Endre Dénes. Wien-Budapest, é.n. (1926), Dabubia kiadása, 265 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. A borító némileg kopottas.