1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Sven Hedin: Ázsia szívében II. köt. Töredék! Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Fordította: Dr. Thirring Gusztáv. Budapest, é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 269 p. Kiadói aranyozott egészvászon sorozat kötésben. A borítója kopott, foltos.