2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Temesy GyÅ‘zÅ‘: Sasok országában. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. 45 képpel és 12 térképvázlattal. Budapest, é.n., Franklin-Társulat, 209+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. A borÃtója foltos, kopott.