Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 118

1867. "Emlékül az 1865. évi Országgyűlés megnyitására / Éljen a Haza - Es Lebe Das Vaterland" Br emlékérem (39mm) T:2-
30510.

2 200 HUF
5,70
6,29

1894. "A szabadelvű eszmék és a vallás-szabadság tántoríthatatlan bajnokainak emlékül 1894" Al emlékérem (32,5mm) T:2
30511.

1 000 HUF
2,59
2,86
15

1896. "Ezeréves történetünk ezredekre remény nekünk" Br emlékérem. Szign.: Steiner A.F. (32mm) T:3
30512.

800 HUF
2,07
2,29

1896. "Milleniumi Emlék 1896 / Magyarország ezer éves fennállása emlékére" Br emlékérem nemzetiszín szalaggal (27mm) T:2,2-
30513.

1 000 HUF
2,59
2,86

1906. "Honipari Kiállítás Érme, Torda" Br emlékérem (56mm) T:2 kis patina
30514.

1 000 HUF
2,59
2,86
19

Osztrák-Magyar Monarchia 1911. "Báró Fejérváry Géza jubileumi érme 60 év szolgálat után 1911. aug. 14. /  San Martino 1859. Június 24." Br emlékérem. Szign.: Rudolf Marschall (228,26g/90mm) T:2 /  Austro-Hungarian Monarchy 1911. "Jubilee medal for baron Géza Fejérváry after 60 years of service / San Martino 24. June 1859." Br commemorative medal. Sign.: Rudolf Marschall (228,26g/90mm) C:XF
30515.

34 000 HUF
88,08
97,14

1915. "ISTE - Győztesnek" Br emlékérem. Szign.: Csillag T. (46mm) T:2
30516.

800 HUF
2,07
2,29

Osztrák-Magyar Monarchia 1916KB "Az Osztrák Nemzeti Bank létrejöttének 100 éves évfordulója" Br emlékérem "PRIVILIGIERTE - OESTERREICHIESCHE NATIONALBANK 1. JUNI 1816 / FRANCISCVS I KALENDIS IVNIIS A MDCCCXVI CONDIT FRANCISCO IOSEPHO I ANNVM LXVIII SVMMA GLORIA REGNANTE SAECVLARIA ORIGINIS ACTA SVNT MCMXVI - K.B" Szign.: ST SCHWARTZ (65mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1916KB "100th Anniversary of the National Bank of Austria" Br commemorative medal. Sign.: Stefan Schwartz (65mm) C:XF HP 4593.
30517.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916KB "Az Osztrák Nemzeti Bank létrejöttének 100 éves évfordulója" Br emlékérem "PRIVILIGIERTE - OESTERREICHIESCHE NATIONALBANK 1. JUNI 1816 / FRANCISCVS I KALENDIS IVNIIS A MDCCCXVI CONDIT FRANCISCO IOSEPHO I ANNVM LXVIII SVMMA GLORIA REGNANTE SAECVLARIA ORIGINIS ACTA SVNT MCMXVI - K.B" Szign.: ST SCHWARTZ (65mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1916KB "100th Anniversary of...

4 000 HUF
10,36
11,43

~1920-1930. "Szent Margitszigeti Szanatórium" Cu lemezplakett, "Ludvig E. Bpest" gyártói jelzéssel (67x101mm) T:2,2- ph., hátlapon forrasztásnyom
30518.

1 600 HUF
4,15
4,57

1930. "SANCTUS EMERICUS 1030-1930" Szent Imre lemezérem, asztakli díszként funkcionáló kitámasztható keretben (40mm, kerettel 50mm) T:2 a keret kicsi kopott
30519.

1 600 HUF
4,15
4,57
18

~1930. "Újpesti Torna Egylet 1885" Br emlékérem hátoldalán "LUDVIG BPEST" gyártói jelzéssel (35mm) T:2
30520.

8 000 HUF
20,73
22,86

1936. "Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932 - Herzum János úrnak a Pestvidéki Kerület elnökének 10 éves fáradhatatlan munkásságának emlékére 1926-1936" fém érem (36mm) márványlapon (102x60mm), "LUDVIG" gyártói jelzéssel T:2
30521.

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF