30791.
275. Closed Online auction
Worldwide silver and metal coins
1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Német Államok / Poroszország 1799A 4g Ag "III. Frigyes Vilmos" (5,11g) kopott aranyozással T:2-,3 fülnyom German States / Prussia 1799A 4 Groschen Ag "Friedrich Wilhelm III" (5,11g) worn gold plating C:VF,F earmark Krause KM#370